Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Patronaty Monitora Prawa Bankowego

Wydarzenia, nad którymi objęliśmy patronat

12 kwietnia 2019 r.

Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: Prawo Rynku Finansowego

Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: Prawo Rynku Finansowego

Organizatorami konferencji są:

Wydział Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj więcej »

25-26 września 2018 r.

Konferencja – Efektywne Zarządzanie Należnościami III Edycja

Konferencja – Efektywne Zarządzanie Należnościami III Edycja

25-26.09.2018. w Hotelu Warszawianka, w Serocku k. Warszawy odbędzie się trzecia edycja konferencji poświęconej zagadnieniom zarządzania należnościami B2B. „Monitor Prawa Bankowego” ponownie objął spotkanie patronatem medialnym.

Czytaj więcej »

13-14 marca 2017 r.

XIV Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

XIV Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

W dniach 13-14 marca 2017 r. odbędzie się kolejna - już XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Wieczystoksięgowej, organizowana przez Fundację na rzecz Kredytu Hipotecznego we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości. „Monitor Prawa Bankowego” ponownie objął wydarzenie patronatem medialnym.

Czytaj więcej »

18 maja 2016 r.

„ŚNIADANIE W CHMURZE” – bezpłatne warsztaty skutecznej windykacji i wyższej sprzedaży pożyczek dzięki nowym technologiom

ŚNIADANIE W CHMURZE

Warsztaty będą poświęcone rozwiązaniom kluczowych problemów branżowych. Przy windykacji – niskiej skuteczności działań, dochodzącej do progu opłacalności. Przy udzielaniu pożyczek – traceniu klientów przez brak właściwej informacji we właściwym czasie.

Czytaj więcej »

17-18 maja 2016 r.

Kongres prawników & compliance managerów IN-HOUSE

Kongres prawników & compliance managerów IN-HOUSE

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy, wspólnie z prelegentami mają możliwość konfrontacji swoich doświadczeń oraz codziennej praktyki. Wydarzenie jest idealną platformą do wymiany doświadczeń, poszerzania relacji biznesowych, umocnienia wizerunku firmy, spotkania się z kolegami z branży, jak i pogłębienia swojej wiedzy bez presji czasu, procedur oraz obowiązków służbowych.

Czytaj więcej »

9-10 maja 2016 r.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Aktualne problemy odpowiedzialności odszkodowawczej banków"

Ogólnopolska Konferencja Naukowa - Aktualne problemy odpowiedzialności odszkodowawczej banków

W dniach 9-10 maja 2016 r. na Wydziale Prawa i Administracji toruńskiego UMK odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Aktualne problemy odpowiedzialności odszkodowawczej banków".

Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym Sędziego Sądu Najwyższego, prof. UMK, dr hab. Mirosława Bączyka, kierownika Katedry Prawa Cywilnego i Bankowego UMK, który jest jednocześnie Opiekunem Honorowym Koła.

Czytaj więcej »

7-8 kwietnia 2016 r.

XIII Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

XIII Ogólnopolska Konferencja Wieczystoksięgowa

W dniach 7-8 kwietnia 2016 r. odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Wieczystoksięgowej, organizowana przez Fundację na rzecz Kredytu Hipotecznego.

Jak co roku Konferencja skupi przedstawicieli środowisk zawodowych związanych z prowadzeniem, używaniem i orzekaniem w spawach związanych z księgami wieczystymi. Zaproszenie zatem adresowane jest do sędziów, referendarzy, prawników bankowych, kancelarii prawniczych, firm ubezpieczeniowych, notariuszy, innych zawodów związanych z obrotem i zabezpieczeniami na nieruchomościach.

Czytaj więcej »

18 lutego 2016 r.

VII Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG w Jachrance

VII Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG

Najważniejsze zmiany legislacyjny z jakimi muszą zmierzyć się emitenci giełdowi, problematyka nowych regulacji MAR, najważniejsze zmiany w DPSN, zmiany w transakcjach menedżerów w związku z MAR, Ogólny Standard Raportowania 1 (OSR-1), najnowsza problematyka WZA - te i wiele innych tematów zostało omówionych przez ponad 250 przedstawicieli spółek notowanych 9 i 10 lutego w Jachrance podczas VII Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG.

Czytaj więcej »

Instytut Szkoleń Prawa Bankowego

Wydawca Monitora Prawa Bankowego
Instytut Szkoleń Prawa Bankowego
ul. Księcia E. Lubomirskiego 5 | 05-250 Radzymin
tel.: +48 22 243 16 91 | email: ispb@ispb.pl | www.ispb.pl

Partner merytoryczny
Allen & Overy